MESI mTABLET - řešení ambulantní přístrojové techniky

Certifikovaný medicínský tablet  slovinského výrobce představuje unikátní řešení pro zdravotnickou praxi. Integruje v sobě data z bezdrátových diagnostických modulů, záznamy pacientů a široké diagnostické aplikace.

Moduly ( jednotlivá měření lze zakoupit vždy samostatně dle potřeby Vašeho pracoviště)

Výsledky se ukládají do cloudového úložiště, lze je rovněž rovnou tisknout na nejbližší tiskárně nebo zasílat na e-mail ke konzultaci s náležitým GDPR opatřením.

Systém MESI lze (ale ne nutně) integrovat do Vašeho interního nemocničního systému.

  • Všechna data jsou zabezpečena a zároveň je lze sdílet, analyzovat a vyhodnocovat ze vzdálených zařízení.
  • Jednoduché a jednotné ovládání při provádění všech vyšetření.
  • Přístroj je průběžně aktualizován o další diagnostické nástroje a lékařské aplikace testované odborníky z oboru. Tím se zvyšuje jeho funkčnost a uživatelé mají přístup ke všem informacím a nástrojům, které potřebují.
  • Komunikace mezi lékařem, zdravotní sestrou a specialistou je pro výsledek léčby pacienta klíčová. S aplikací MESI mTABLET mají všechny zúčastněné strany přístup ke zdravotnickým informacím ve stejném formátu. Tím se předchází nedorozuměním v komunikaci a zkracuje se čas strávený diagnostikou a léčbou.
  • Ve velmi krátkém čase – souhrnu cca 5 minut-  lze získat najednou diagnostické informace o pacientovi a to: např. výsledek měření kotníkového tlaku, EKG a tlaku krve (měří sestra), rovněž lze kvalitním fotoaparátem dokumentovat viditelné změny např. u hojení ran u pacienta.

Moduly:

V případě zájmu nás kontaktujte .  Rádi vám přístroj osobně ukážeme.

MESI mTABLET - řešení ambulantní přístrojové techniky
Chci newsletter