Čistička vzduchu Winix ZERO

Čistička vzduchu Winix ZERO je v současnosti leadrem na trhu čističek. Nabízí vysoký vzduchový výkon společně s  vysokou účinností filtrace a to za bezkonkurenční cenu. 

Čistička vzduchu Winix ZERO je držitelem certifikací, které dokládají splnění přísných kritérií v  oblasti účinnosti a výkonu.

Pokročilý filtrační systém čističky Winix ZERO odstraňuje ze vzduchu prach, pyl, zvířecí alergeny, cigaretový kouř, bakterie a viry, spory plísní, nebezpečné chemické látky a pachy z domácnosti.

Doporučená velikost místnosti
pro alergiky: 39 m2
běžný provoz: 62 m2
maximální vzduchový výkon: 390 m3/h

Popis čističky vzduchu Winix ZERO
Čistička vzduchu Winix ZERO nabízí nejlepší poměr kvality, výkonu a ceny. Instalace je velmi jednoduchá, stačí vybalit filtry a zapnout přístroj do zásuvky. Pokud nastavíte automatický režim, nemusíte se dál o nic starat.

- 4 stupně čištění s certifikovanou účinností 99,97 % (omyvatelný předfiltr, True HEPA filtr H13, uhlíkový filtr, PlasmaWave 2.0™)
- patentovaná technologie PlasmaWave 2.0™ – generátor kladných a záporných iontů pro zvýšení účinku čištění
- 5 rychlostních režimů (nízký, střední, vysoký, turbo, noční) automatický nebo manuální režim čištění
- plně automatický provoz čističky – rychlost čištění vzduchu se přizpůsobuje míře jeho znečištění díky  inteligentnímu senzoru kvality vzduchu.
- automatický noční režim – jakmile se v  pokoji setmí, světelný senzor automaticky přepne čističku Winix ZERO do nejtiššího režimu a vypne osvětlení ovládacího panelu.
- indikace zněčištěného filtru – přesná signalizace výměny filtru podle skutečné míry využití čističky
- indikátor kvality vzduchu – zobrazuje aktuální kvalitu vzduchu ve třech úrovních (modrá – čistý vzduch, oranžová ‒ mírné znečištění, červená – vysoké znečištění)
- velmi citlivý prachový senzor – měření kvality vzduchu, na základě kterého probíhá automatická regulace  výkonu
- přehledný ovládací panel s LED indikací
- časovač – 1/4/8 h
- úchytka na přenášení
- nízká hlučnost 27,8–60 dB
- certifikace CE, RoHS, Energy Star, ECARF a ARB garantované hodnoty výkonu CADR od AHAM
- značka Energy Star – energeticky šetrný spotřebič
- barva bílo-černá

Winix prodloužená záruka na 3  roky -získání prodloužené záruky na 3 roky je snadné. Stačí se registrovat na stránkách Winix.cz, kde najdete podrobné informace k prodloužené záruce.

Filtrace
1.  Omyvatelný předfiltr – zachytí větší částice prachu, srsti zvířat, vláken  apod.

2.  True HEPA filtr – s  99,97 % účinností odstraňuje všechny částice o  velikosti od 0,3 mikronu, mezi něž patří částečky kouře, bakterie, viry, pyly, ale také zvířecí alergeny a spory plísní.

3.  Uhlíkový filtr – odstraní ze vzduchu zápach a různé nebezpečné plyny.

4.  PlasmaWave 2.0™ – technologie plazmového čištění vzduchu, která jistí celý filtrační systém. Jako poslední článek zajišťuje neutralizaci a rozklad většiny mikročástic, které by mohly škodit zdraví. Navíc vytváří ionty, které dávají vzduchu náboj a vzduch je tak nejen čistý a zdravý, ale také příjemně svěží jako v  přírodě. Nová generace ionizátoru PlasmaWave je zcela neslyšná.

 Technologie Winix PlasmaWave 2.0™
Napodobuje přirozený proces čištění vzduchu, tak jak probíhá v  přírodě. Vylepšená technologie PlasmaWave 2.0™ spolehlivě odstraňuje pachy, alergeny, chemické výpary a jiné znečišťující látky, které se vyskytují v  domácím prostředí, a to na molekulární úrovni. Přitom není zdrojem škodlivého ozónu ani nepříjemných zvuků jako starší typy ionizátorů.

Technologie PlasmaWave 2.0™ vytváří kladné a záporné ionty, které se spojují s přírodními vodními parami a tím se přeměňují na hydroxyly. Hydroxyly okamžitě neutralizují viry, bakterie, chemické výpary, pachy a plyny obsažené ve vzduchu tím, že rozloží jejich molekulární strukturu na vodní páru a jiné neškodné látky běžně přítomné ve vzduchu. Celý tento proces se podobá procesům odehrávajícím se v  horních vrstvách zemské atmosféry.

Čistička vzduchu Winix ZERO
Chci newsletter