Čistička vzduchu Winix TOWER QS se zabudovaným reproduktorem JBL

Krom vysoce účinného čištění nabízí  čistička vzduchu  možnost přehrávání hudby. Čističku si jednoduše spárujete se svým mobilním telefonem a můžete poslouchat hudbu z kvalitního reproduktoru slavné značky JBL.

Doporučená velikost místnosti:
pro alergiky: 40 m²
běžný provoz: 65 m²
max. vzduchový výkon je 405 m³/h

Pokročilý způsob zpracování vzduchu
Čistička nasává vzduch v úhlu 360 °. Uvnitř válcového těla vzduch prochází soustavou filtrů a po vyčištění je vyfukován směrem vzhůru. Odrazem od stropu a stěn tlačí další znečištěný vzduch k čističce a tím se koloběh opakuje.

Popis produktu
- 4 stupně čištění s účinností 99,97 % (předfiltr, True HEPA filtr, uhlíkový CD filtr, Plasmawave™)
- technologie PlasmaWave™ – generátor kladných a záporných iontů
- integrovaný bluetooth reproduktor značky JBL o výkonu 16 W
- manuální, automatický a noční režim
- 3  úrovně indikátoru kvality vzduchu
- 5  rychlostních režimů
- indikátor výměny filtru
- senzor kvality vzduchu – automaticky vyhodnocuje kvalitu vzduchu a reguluje  výkon
- světelný senzor – čistička se přepne do nočního režimu, ztlumí jas panelu a přepne čističku do tichého  režimu
- přehledný dotykový panel s  LED indikací a zvukovou signalizací
- nízký příkon,  nízká hlučnost
- certifikace: CE, RoHS, Energy Star, ECARF, ARB
- barva: bílostříbrná
- Winix prodloužená záruka 3 roky

Získání prodloužené záruky na 3 roky je snadné. Stačí se registrovat na stránkách  Winix.cz, kde najdete podrobné informace k  prodloužené záruce.

Filtrace
1.—3. Unikátní válcový all-in-one filtr (vše v jednom), který obsahuje tyto filtrační stupně:

Předfiltr – zachytí větší částice prachu, srsti zvířat, vláken apod.

True HEPA filtr – s 99,97 % účinností odstraňuje všechny částice o velikosti už 0,3 mikronu, mezi něž patří částečky kouře, bakterie, některé viry, pyly, ale také zvířecí alergeny a spory plísní.

Uhlíkový CD filtr – odstraní ze vzduchu zápach a různé nebezpečné plyny.

4.  PlasmaWave™ – tato technologie jistí celý filtrační systém. Jako poslední článek zajišťuje neutralizaci a rozklad virů, toxických planů a dalších mikročástic, které by mohly škodit zdraví. Navíc vytváří ionty, díky kterým je vzduch nejen čistý a zdravý, ale také příjemně svěží jako v přírodě.

Technologie Winix PlasmaWave™
Napodobuje přirozený proces čištění vzduchu.  Technologie PlasmaWave™ spolehlivě odstraňuje pachy, alergeny, chemické výpary a jiné znečišťující látky, které se vyskytují v  domácím prostředí, a to na molekulární úrovni. Přitom není zdrojem škodlivého  ozónu.

Technologie PlasmaWave™  vytváří kladné a záporné ionty, které se spojují s  přírodními vodními parami a tím se přeměňují na hydroxyly. Hydroxyly okamžitě neutralizují viry, bakterie, chemické výpary, pachy a plyny obsažené ve vzduchu tím, že rozloží jejich molekulární strukturu na vodní páru a jiné neškodné látky běžně přítomné ve vzduchu. Celý tento proces se podobá procesům odehrávajícím se v horních vrstvách zemské atmosféry. Technologie PlasmaWave™ napodobuje čištění vzduchu, tak jak probíhá v  přírodě. 

Velmi nízké náklady na provoz čističky
Automatická indikace výměny filtru v závislosti na míře použití přístroje. Čističky Winix umí přesně vyhodnotit dobu, kdy je třeba vyměnit filtry. Od ostatních čističek se liší hlavně v tom, že výměna není indikována jen uplynutím nastaveného počtu provozních hodin. Procesor čističky totiž průběžně ukládá hned dvě informace, a sice jak dlouho motor běží a při jakých otáčkách.

Až systém vyhodnotí, že je třeba vyměnit filtr, rozsvítí kontrolku na hlavním panelu. Nemusíte se tak starat o to, jestli není filtr zanesený, a stejně tak se vám nestane, že vyměníte filtr, který by mohl ještě sloužit.

Čistička vzduchu Winix TOWER QS se zabudovaným reproduktorem JBL
Chci newsletter