Čistička vzduchu Winix Zero Pro

Čistička je vhodná i  do větších prostor, jako jsou například obývací pokoje nebo větší kanceláře. Účinnost a kvalita přístroje jsou doloženy mnoha certifikáty.

Unikátní filtrační systém
Winix Zero Pro ze vzduchu odstraňuje prach, pyl, alergeny zvířat a roztočů, bakterie, spory plísní, ale i cigaretový kouř a zápach. Filtrace je k dokonalosti dotažena díky inovované technologii PlasmaWave 2.0™. Ta vytváří kladné a záporné ionty, které na molekulární úrovni rozkládají toxické výpary, zápach, bakterie a viry.

Doporučená velikost místnosti
pro alergiky: 47 m2
běžný provoz: 75 m2
maximální vzduchový výkon: 470 m3/h

Popis produktu Winix Zero Pro
- 5 stupňů filtrace vzduchu s účinností 99,97 % – omyvatelný předfiltr, True HEPA H13 filtr, omyvatelný AOC™ filtr s aktivním uhlím, CleanCel®, PlasmaWave 2.0™ 

- 5  rychlostních režimů – nízký, střední, vysoký, turbo, noční

- Automatický nebo manuální režim čištění

- Plně automatický provoz čističky – průběh čištění vzduchu se přizpůsobuje míře jeho znečištění. Kvalitu vzduchu hlídají inteligentní senzory (prachu a plynných látek), které v případě jeho znečištění automaticky zvýší výkon čištění.

- Automatický noční režim – jakmile se v  pokoji setmí, světelný senzor automaticky přepne čističku do nejtiššího režimu a vypne osvětlení ovládacího panelu.

- Indikace znečištěného filtru – přesná signalizace výměny filtru podle skutečné míry využití čističky

- Indikátor kvality vzduchu – zobrazuje kvalitu vzduchu ve čtyřech úrovních (modrá = čistý vzduch, zelená = mírné znečištění, oranžová = větší znečištění, červená = vysoké znečištění)

- Senzory kvality vzduchu – reagují jak na pevné, tak i plynné nečistoty, což zajišťuje vysokou spolehlivost při kontrole kvality vzduchu

- Přehledný ovládací panel s  LED podsvětlením

- Časovač – 1/4/8 h

- Dětský zámek

- Úchytka na přenášení

- Nízká hlučnost

- Certifikovaná účinnost – CE, RoHS, Energy Star, ECARF, WEEE, ARB, ProAlergiky.cz

- Garantované hodnoty výkonu CADR od AHAM

- Barva bílo-stříbrná

Filtrace u  čističky Winix Zero Pro
- Omyvatelný předfiltr – zachycuje větší částice prachu, srst zvířat, vlákna  apod.
- True HEPA filtr třídy H13 – s  účinností 99,97 % odstraňuje všechny částice o velikosti od 0,3 mikronu, mezi něž patří částečky kouře, bakterie, pyly, ale také zvířecí alergeny a spory plísní.
- AOC™ filtr s  aktivním uhlím – ze vzduchu odstraňuje zápach z  vaření, zvířat nebo kouře a také různé nebezpečné plyny. Je 3× účinnější než běžný uhlíkový filtr a je omyvatelný. Omývá se 1× za 3 měsíce po dobu 6–12 měsíců dle provozu čističky.
- CleanCel™ – unikátní patentovaná úprava zabraňující bakteriální kontaminaci HEPA filtru. Působí jako hygienická bariéra, která brání vypouštění mikroorganismů zpět do ovzduší. Ničí bakterie a viry, plísně i  roztoče.
- PlasmaWave 2.0™ – tato technologie jistí celý filtrační systém. Jako poslední článek zajišťuje neutralizaci a rozklad všech mikročástic, které by mohly škodit zdraví. Navíc vytváří ionty, které dávají vzduchu náboj a vzduch je tak nejen čistý a zdravý, ale také příjemně svěží jako v přírodě.

Winix prodloužená záruka 3 roky

Získání prodloužené záruky na 3 roky je snadné. Stačí se registrovat na stránkách Winix.cz, kde najdete podrobné informace k prodloužené záruce.

Technologie Winix PlasmaWave 2.0™
Technologie PlasmaWave 2.0™ spolehlivě odstraňuje pachy, alergeny, chemické výpary a jiné znečišťující látky, které se vyskytují v  domácím prostředí, a to na molekulární úrovni. Přitom není zdrojem škodlivého ozónu ani nepříjemných zvuků jako starší typy ionizátorů.

Technologie PlasmaWave 2.0™ vytváří kladné a záporné ionty, které se spojují s přírodními vodními parami a tím se přeměňují na hydroxyly. Hydroxyly okamžitě neutralizují viry, bakterie, chemické výpary, pachy a plyny obsažené ve vzduchu tím, že rozloží jejich molekulární strukturu na vodní páru a jiné neškodné látky běžně přítomné ve vzduchu. Celý tento proces se podobá procesům odehrávajícím se v horních vrstvách zemské atmosféry. Technologe PlasmaWave 2.0™ napodobuje čištění vzduchu tak, jak probíhá v  přírodě.

Čistička vzduchu Winix Zero Pro
Chci newsletter