BOWA LOTUS

Unikátní patentovaný torzně kmitavý pohyb čepelky (36.000 vibrací za sekundu) pro koagulaci a řez měkkých tkání.

Minimální termální poškození tkáně – Torzně kmitavý pohyb aktivní čepelky a komprese tkáně způsobuje soustředění požadované energie jen mezi branže nástroje (energie kolmá 90° k ose čepelky).

Rychlost řezu tkáně přímo souvisí s tlakem tlačné branže na tkáň, která je ovládaná operatérem. Velmi dobrá taktilní zpětná vazba umožňuje operatérovi přímou kontrolu koagulace a ovlivňuje rychlost řezu tkáně.

Multifunkční nástroje s ručním ovládáním jsou dostupné ve třech délkách 176 mm, 349 mm a 434 mm (koagulace, řez, disekce, grasper).

Nabízíme dva typy nástrojů: nůžky pro disekci tkání a jaterní resektor.

Nůžky pro disekci LOTUS jsou navržené pro rychlou a přesnou hemostatickou disekci tkáně. Jejich tenká, aktivně kmitající čepelka zakřiveného tvaru usnadňuje přesnou disekci na požadovaném místě.

Jaterní resektor LOTUS je speciálně navrhnut pro parenchymatózní tkáň jater. Větší kontaktní plochou aktivní kmitající čepelky je dosaženo silnějšího hemostatického účinku.

Sestavení autoklávovatelného převodníku a jednorázové rukojeti je velmi jednoduché, systémem Plug´n Play bez použití klíče.

Katalogové číslo:  LG4

BOWA LOTUS
Chci newsletter