OLAES® Hemostatic Bandage

Hemostatický obvaz OLAES® kombinuje celosvětově uznávaný modulární obvaz OLAES® a v boji osvědčenou HemCon® ChitoGauze® PRO a vytváří tak nejkomplexnější traumatický obvaz pro různé profily poranění. Obě osvědčené život zachraňující pomůcky jsou nyní pohromadě v jediném, snadno dostupném balení, které zvyšuje možnosti ošetření poskytovatele přednemocniční péče jakékoli úrovně a zároveň zkracuje dobu aplikace a šetří místo v soupravě.

Jako jeden z mála hemostatických obvazů doporučených CoTCCC obsahuje ChitoGauze® PRO jako hemostatickou látku chitosan, je detekovatelný rentgenem a je umístěn uvnitř podložky obvazu pro rychlý přístup v místě poranění. Přiložená hemostatická gáza je umístěna uvnitř podložky obvazu pro rychlý přístup v místě poranění.

Díky tomu, že oba produkty jsou v jedné sadě, máte více času soustředit se na léčbu pacienta, než hledat a otevírat několik balení. Jeho plochá verze se snadno vejde do většiny standardních IFAKů, což vám dává možnost co nejlépe vyhovět prostorovým požadavkům vaší traumatologické soupravy.

Byl navržen s přímým přispěním některých z nejzkušenějších bojových zdravotníků na světě, prvních respondentů zde doma a našich koncových uživatelů, takže žádný detail nebyl opomenut, což z hemostatického obvazu OLAES® dělá nejlepší multifunkční součást vybavení uvnitř vaší soupravy.

Vyrobeno v USA
Bez latexu
Registrováno FDA
Hemostatický obvaz doporučený CoTCCC
Gáza detekovatelná rentgenem

REF: 85-0020

OLAES® Hemostatic Bandage
Chci newsletter