ExacTrac Dynamic

ExacTrac Dynamic sjednocuje výkon a přesnost nejmodernějších sledovacích technologií. Poskytuje vysoce přesná vyšetření pro širokou škálu pracovních postupů polohování a sledování pacientů, včetně kraniálních a prostatických. Nová revoluční technologie termální povrchové kamery tohoto systému "vše v jednom" pracuje v tandemu s rentgenovým sledováním v reálném čase a zajišťuje mimořádnou přesnost.

Termální kamera 4D vytváří vysoce přesný a spolehlivý hybridní termální povrch tím, že porovnává tepelnou stopu pacienta s jeho rekonstruovanou 3D povrchovou strukturou. Za tímto účelem je pořízeno 300 000 3D povrchových bodů, které jsou přiřazeny k tepelnému signálu generovanému termokamerou, čímž vzniká další rozměr pro sledování jejich polohy.

ExacTrac Dynamic umožňuje polohovat a monitorovat všechny pacienty se SRS, SBRT a konvenční radioterapií. Další informace o různých pracovních postupech specifických pro jednotlivé indikace, jako je kraniální a páteřní SRS a SBRT a Hluboká inspirace zadržování dechu (DIBH).

ExacTrac Dynamic
Chci newsletter